Aktualności

Czym jest oferta COMFORT Home w Foton Technik

Twój dom przyszłości. Energooszczędny i ekologiczny, wyposażony w nowoczesne inteligentne urządzenia, pozwalający na komfortowe i bezpieczne życie całej rodziny. Wykorzystuje zaawansowane technologicznie rozwiązania, którymi można zarządzać z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

COMFORT Home by FOTON Technik to wyższa jakość życia!

Twój dom, Twój prąd!

COMFORT Home to Twoja energia, czyli Twój prąd z instalacji fotowoltaicznej. Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie dla osób,
którzy chcą sami decydować o tym, skąd pochodzi energia
wykorzystywana w ich domu. Energia ze słońca pozwala
na obniżenie rachunków i swobodę w korzystaniu z urządzeń
energochłonnych. Ale to też Niższe rachunki za prąd o 95%.

Twój dom, Twoje ciepło!

COMFORT Home to również ogrzewanie domu bez opłat, dzięki zastosowaniu nowoczesnych pomp ciepła. Dbamy o temperaturę w Twoim domu, stosując najnowocześniejsze urządzenia dogrzewania i chłodzenia, dające komfort przez cały rok. Są to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania, wykorzystujące darmową energią ze słońca.

Twój dom, Twoje bezpieczeństwo!

COMFORT Home to niezależność dzięki zastosowaniu magazynów energii. Gwarantujemy bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Dzięki magazynowi energii możesz decydować, co zrobisz z energią tu i teraz. Nowoczesny system zarządzania energią w domu pozwoli Ci osiągnąć pełną niezależność energetyczną i zapewni ochronę przed brakiem zasilania.

Twój dom, Twoja wygoda!

COMFORT Home to inteligentne zarządzanie każdym urządzeniem w Twoim domu, które już dzisiaj pomagają Ci w realizowaniu codziennych zadań. Synergię ich działania osiągniesz dzięki naszemu systemowi zarządzania, a do ich zasilenia dostarczymy czystą energię. Wygodnie zarządzaj domem z ulubionego fotela lub z dowolnego miejsca na świecie.

Sending
Ocena
4 (9 głosów)
Powrót...