Zainwestuj w fotowoltaikę i obniż koszty prowadzenia biznesu

Prawidłowo zaprojektowana i dobrana instalacja pozwoli zwiększyć rentowność prowadzonego biznesu i prawie wyzerować rachunek za energię elektryczną.

Korzyści z fotowoltaiki dla biznesu

Niezależność energetyczna

Ulgi i dopłaty

Zwrot inwestycji już po 6 latach

System fotowoltaiczny w Twojej firmie to gwarancja odporności na podwyżki cen energii

Firmy mogą skorzystać z systemu opustów i korzystać z rozliczenia takiego jak prosumenci. W ten sposób siec energetyczną można traktować jako magazyn energii dla nadwyżek z fotowoltaiki.

Ceny energii elektrycznej nieustannie rosną

Inwestycja w system fotowoltaiczny

Moc zainstalowanego systemu fotowoltaicznego

 

Zysk w okresie trwania gwarancji*

127 000

*wartość szacunkowa

Dlaczego FOTON Technik?

Jesteśmy liderem na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać

Trwałość rozwiązań, profesjonalizm oraz partnerskie podejście do Klienta to wartości, którymi kierujemy się w codziennym działaniu. Nasz zespół to doświadczeni doradcy, projektanci, monterzy oraz osoby z uprawnieniami wymaganymi do montażu instalacji fotowoltaicznych.

Przeczytaj o nas więcej

Zapewniamy kompleksową obsługę

Mamy największe doświadczenie w Polsce. Oferujemy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Przeprowadzamy krótką ankietę techniczną, dzięki której określamy możliwość realizacji systemu PV u Klienta.

Spotkanie Doradcy Techniczno-Handlowego z Klientem może zostać przeprowadzone na kilka sposobów: bezpośredni z zachowaniem wszystkich możliwych zasad bezpieczeństwa (odległość 2 m, maseczka, płyn do dezynfekcji), online (spotkanie online live oraz podpisanie umowy online za pomocą podpisu elektronicznego dzięki specjalnej platformy „autenti”) lub w modelu mieszanym w zależności od wymagań klienta.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi do projektowania systemów fotowoltaicznych o różnych mocach.

W FOTON Technik projekty wykonuje zespół wykwalifikowanych inżynierów na profesjonalnym i licencjonowanym oprogramowaniu. Projekty są szczegółowe z wizualizacją budynku a planowana produkcja jest liczona w oparciu o dane pogodowe dla wskazanego regionu Polski. Bierzemy odpowiedzialność za każdy wykonany projekt biorąc pod uwagę wszystkie możliwe czynniki i zmienne.

Realizujemy w imieniu Klienta cały proces uzyskiwania pozwoleń niezależnie od wielkości instalacji fotowoltaicznej,

Prowadzimy uzgodnienia z urzędami dla większych inwestycji w lokalizacjach gdzie wymagane są pozwolenia. Dla instalacji domowych nie jest wymagane Pozwolenie na Budowę, niezależnie od tego każdy budynek traktujemy indywidualnie.

Montaże wykonywane są przez profesjonalne i przeszkolone ekipy montażowe z uprawnieniami elektrycznymi (SEP/OZE).

Instalacja realizowana szybko, bezkolizyjnie i trwa zazwyczaj od 1-5 dni w zależności od wielkości i poziomu trudności instalacji. Ekipy instalatorskie FOTON Technik, wykonują system PV wg. restrykcyjnych wytycznych montażowych. Po wykonaniu montażu wykonujemy również konfigurację inwertera z siecią WI-FI klienta.

Realizujemy 100% zgłoszeń do OSD dla naszych Klientów.

Niezwłocznie po zakończeniu montażu wysyłamy w imieniu Klienta wnioski do Operatorów Systemu Dystrybucyjnego, o czym Informujemy Klienta mailowa oraz za pośrednictwem SMS. W przypadku problemów nie zostawiamy Klienta samego, służąc cały czas wsparciem i fachową pomocą.

Finansowanie inwestycji

Jako klient biznesowy, masz możliwość skorzystania z wielu opcji finansowania.Korzystając z leasingu operacyjnego lub pożyczki zapewnisz sobiewiększą swobodę finansową, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo energetyczne swojej firmie.

Leasing operacyjny

40-120 miesięcy
lub

Pożyczka

12-120 miesięcy

Sprzęt, z którego korzystamy

Zastosowanie najlepszego i dobrze dobranego do danej inwestycji sprzętu, to zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów. Współpracujemy z producentami należącymi do światowej czołówki.

Astronergy powstało w roku 2006 i jest częścią chińskiego koncernu CHINT, który jest jednym z największych producentów aparatury elektrycznej niskiego napięcia.

Przynależność do Grupy innogy pozwala nam na współpracę z wyselekcjonowanymi dostawcami, należącymi do światowej czołówki. GoodWe, Fronius i SolarEdge to uznani producenci na rynku inwerterów fotowoltaicznych.

INWERTERY (farmy fotowoltaiczne)

Huawei jest wiodącą globalną firmą w dziedzinie technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Produkty i rozwiązania Huawei są wykorzystywane w ponad 170 krajach i regionach, obsługujących ponad jedną trzecią populacji światowej. W branży fotowoltaiki, Huawei oferuje zaawansowane technicznie falowniki, charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością.

Stosujemy oddzielne rozdzielnice prądu przemiennego oraz prądu stałego. Jest to zalecenie innogy sprowadzone z rynku Holenderskiego oraz Niemieckiego. Wszystkie rozdzielnice posiadają stopień ochrony IP 65.

Stosujemy materiały tylko najlepszej jakości: stal nierdzewną tam gdzie niezbędna jest wysoka wytrzymałość oraz aluminium, które pozwala znacznie obniżyć wagę,a tym samym obciążenie dachu. Posiadamy sprawdzone rozwiązania na każdy rodzaj dachu o dowolnym rodzaju pokrycia oraz konstrukcję wbijaną do montażu.

Zaufało nam już 15 tys. Klientów

Województwo Lubuskie

„Instalacja fotowoltaiczna jest super! Polecam wszystkim mądrym ludziom!”

Województwo Małopolskie

„Od jakiegoś czasu chciałem zainstalować panele słoneczne. Dzisiaj już działają a ja prawie nie płacę za prąd.”

Województwo Mazowieckie

„Montaż przebiegł prawidłowo, instalacja działa bez zarzutu a dzienna wydajność zadowalająca”

Województwo Pomorskie

„Nie byłem pewny czy to dobry krok. Montaż wykonany profesjonalne, formalności też bez zarzutu. Wszystko działa jak należy.”

Województwo Wielkopolskie

„Kiedy przyjechał do mnie Doradca miałem pewne obawy, jednak teraz wiem, że to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem – Instalacja wygląda świetnie i działa bez zarzutu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.”

Formularz kontaktowy

Zostaw kontakt, a oddzwonimy do Ciebie, żeby potwierdzić możliwość montażu instalacji fotowoltaicznej i umówimy na bezpłatny Audyt Doradcy.

Gratulacje!

Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie. Odpowiemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe.

Możesz zadzwonić do nas bezpośrednio, aby umówić bezpłatny, specjalistyczny audyt.

22 266 85 83