Poszukujesz oszczędności?

Niezależnie od wielkości biznesu, który prowadzisz, jesteśmy pewni, że szukasz oszczędności w swojej Firmie. Zwrot z inwestycji fotowoltaicznej to około 15 – 20% rocznie. Jest to zysk tak samo pewny, jak na lokacie. Koszty energii elektrycznej możesz zredukować już od momentu zamontowania instalacji.

 

NIŻSZE RACHUNKI TO NIE WSZYSTKO

Twój biznes zyskuje dodatkowy przychód dzięki sprzedaży nadwyżek wyprodukowanej przez Twoją instalację energii elektrycznej. Jako jedyni na rynku dajemy Ci gwarancję obniżenia rachunku o minimum 80% lub zwrot różnicy – jest to zapisane w umowie.

Dysponujesz kwotą od 100 tys. zł do 3 mln zł i chcesz zainwestować w coś, co przynosi bezpieczny, a jednocześnie większy zysk niż lokata? A może prowadzisz niewielki biznes i chcesz oszczędzać bez inwestycji?

Nieważne, jak duże jest Twoje przedsiębiorstwo. Nasi eksperci przygotują dopasowany dla Twojego biznesu projekt i zaproponują korzystne sposoby finansowania.

Wiemy, jak wiele pracy wymaga inwestycja w fotowoltaikę. Konieczna jest wiedza technolgiczna, budowlana, z zakresu prawa administracyjnego i finansów. Jesteśmy po to, aby przejście na energię słoneczną było dla Ciebie proste. Nie musisz ruszać palcem, ponieważ My zadbamy o wszystko: od harmonogramowania do składania zezwoleń, porozumienia się z zakładem energetycznym i zabezpieczenia paneli na Twoim dachu. Za każdym razem kiedy będziesz miał pytania, my będziemy z Tobą aby zapewnić Ci komfort, zarówno przed instalacją, jak i w jej trakcie.

Jeśli potrzebujesz doświadczonego w branży partnera, Foton Technik jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zapewniamy kompleksową obsługę ONE STOP SHOP.
Do Twojej dyspozycji są:

CENTRUM analiz finansowych
CENTRUM pozwoleń na budowę
CENTRUM projektowania
CENTRUM realizacji montaży
CENTRUM obsługi gospodarstw rolnych

Wiemy, że szukasz kompetentnego partnera. Nikt w Polsce nie jest nawet blisko tego, co osiągnęliśmy:

  • Ponad 500 inwestorów
  • Prawie 5 000 000 PLN zakontraktowanych w projektach
  • Tylko w 2017 roku wykonaliśmy blisko 1 000 projektów dla gospodarstw domowych, rolników, firm, i administracji publicznej
  • Zrealizowaliśmy ponad 3 500 instalacji nadachowych
  • Mamy największe w Polsce doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji RPO
  • Posiadamy własne farmy fotowoltaiczne.

Zostaw Nam swój numer.
Nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w ciągu 5 minut i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zarezerwuj termin bezpłatnej analizy