Aktualności

Foton Technik ze srebrnym Laurem Konsumenta 2020

Firma FOTON Technik zdobyła srebrny Laur Konsumenta 2020. Gremium przyznało prestiżowe godło polskiej firmie w kategorii „Jakość i Innowacyjność Branży Budowlanej – Instalacje Fotowoltaiczne”. 

Michał Skorupa, Prezes spółki FOTON Technik - Grupa innogy
Michał Skorupa, Prezes spółki FOTON Technik – Grupa innogy

Każdego roku w walce o Laur Konsumenta walczą setki firm. Pozytywną opinię jury zyskują jedynie te produkty i usługi, które spełniają restrykcyjne wymagania regulaminu konkursowego. Dzięki temu godło Laur Konsumenta od lat stanowi o niepodważalnych i najwyższych standardach oferowanych przez nagrodzone firmy, a także stał się wyznacznikiem najwyższego uznania konsumentów dla wyróżnionych firm.

To dla nas wielkie wyróżnienie i powód do dumny dla całego zespołu. Od lat nasza firma stawia na nowoczesność, jakość, bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania. Cieszymy się z nominacji i tego, że to Klienci docenili fakt, iż FOTON Technik stale rozwija swoje najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty. Srebrny Laur Konsumenta jest dla mnie podsumowaniem pracy w 2020 roku, kiedy postawiliśmy na profesjonalizację usług oraz wysokie standardy jakościowe naszych instalacji fotowoltaicznych. To dzięki profesjonalnemu podejściu naszych Doradców do Klienta i doskonale rozwiniętemu zapleczu projektantów, koordynatorów ekip i biura obsługi Klienta jesteśmy w stanie konkurować o pierwsze miejsce na rynku – mówi Michał Skorupa, Prezes spółki FOTON Technik – Grupa innogy. 

Firma FOTON Technik to lider na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Usługi doradcze, wysoka jakość, trwałość rozwiązań, profesjonalizm, solidne zaplecze techniczne i personalne firmy oraz stałe poszerzanie oferty to główne priorytety, na których firma opiera swoją działalność. Realizuje również działania edukacyjne na rzecz poprawy bezpieczeństwa i jakości wykonania instalacji fotowoltaicznych.

Sending
Ocena
0 (0 głosów)
Powrót...