Aktualności

W sierpniu zrealizowaliśmy instalacje fotowoltaiczną dla słupskiego oddziału DHL

FOTON Technik zakończył budowę pierwszej instalacji fotowoltaicznej dla DHL Parcel Polska – lidera polskiego rynku przesyłek krajowych. Powstała przy słupskim oddziale firmy inwestycja jest pierwszym krokiem w realizacji szerokich planów związanych z fotowoltaiką.

Instalacja fotowoltaiczna powstała przy słupskim oddziale DHL Parcel Polska to pierwsza z wielu inwestycji zaplanowanych w Polsce. Kolejne powstaną jeszcze w tym roku, a ich celem jest zapewnienie niezależności energetycznej obiektów należących do firmy DHL Parcel Polska. Duże przedsiębiorstwa coraz częściej wykorzystują odnawialne źródła energii do zasilania swoich obiektów. Do realizacji tego zadania wybrano firmę FOTON Technik, należącą do Grupy innogy, która jest liderem na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. 

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć firmę DHL Parcel Polska w rozwoju jednej z ich placówek. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzono przy realizacji tego projektu. Inwestycja w OZE to już nie tylko domeną mieszkańców domków jednorodzinnych. Wielkoformatowe instalacje zasilające duże obiekty stają się coraz powszechniejsze w naszym kraju. Zielona i ekologiczna energia szturmem wdziera się do polskich domów, fabryk i magazynów, dzięki czemu zyskujemy coraz większą niezależność energetyczną, a przedsiębiorstwa mogą generować większe oszczędności – mówi Michał Skorupa, Prezes zarządu FOTON Technik, Grupa innogy.

Sending
Ocena
0 (0 głosów)
Powrót...